FESTİVAL PROGRAMI


26 Aralık Cumartesi

12:30 Uluslararası Seçki 1 Bilet
14:00 Uluslararası Seçki 2 Bilet
16:30 Şu Animatör Türkler 1 Bilet
17:45 Uluslararası Seçki 3 Bilet
19:00 IAF.9 Ödül Kazanan Filmler Bilet
20:00 The Boy and The World Bilet

27 Aralık Pazar

11:00 Uluslararası Seçki 4 Bilet
12:30 Uluslararası Seçki 5 Bilet
14:00 Uluslararası Seçki 6 Bilet
15:30 Şu Animatör Türkler 2 Bilet
17:00 Uluslararası Seçki 7 Bilet
18:30 Uluslararası Seçki 8 Bilet
20:00 Best of IAF.9 Bilet



Uluslararası Seçki 1

Smart Monkey Nicolas Pawlowski and Vincent Paronnaud Fransa 2014 17:54
The age of rust Francesco Aber, Alessandro Mattei Italya 2014 7:12
The Third Eye
Le Troisième Oeil
Jerome Perrillat-Collomb Fransa 2014 16:36
Timber Nils Hedinger İsviçre 2014 5:35
A Recipe For Gruel Sharon Smith İngiltere 2013 10:30
A Pirate Named Ned Steve Gentile ABD 2014 8:18
8 bullets
8 balles
FRANK TERNIER Fransa 2014 12:30

Uluslararası Seçki 2

Babyfaced Annie Zhao ABD 2014 6:29
Dinner For Few Nassos Vakalis ABD, Yunanistan 2014 10:0
Hollow land Michelle & Uri Kranot Fransa, Danimarka, Kanada 2013 13:55
Hotzanak, For Your Own Safety Izibene Oñederra İspanya 2013 5:11
In Her Footsteps
בצעדיה
Michal Spiegelglas & Inbal Ochyon İsrail 2013 7:45
Love and Vehicles Draško Ivezić Danimarka, Hırvatistan 2014 11:0
Metanoia Moritz Flachsmann, Remo Scherrer, Etienne Mory İsviçre 2013 4:30
My strange grandfather
Мой странный дедушка
Dina Velikovskaya Rusya 2011 8:40
Strange Wonderful Stephanie Swart ABD 2013 4:19

Şu Animatör Türkler 1

The Mediterrenean
Akdenizli
Seckin Yalin, Yigit Pehlivan Turkey 2014 2:26
Great Need
Büyük İhtiyaç
Semih Delil Türkiye 2014 1:30
A day in university
İrfan
Rıdvan Çevik Türkiye 2013 12:0
And the children came to light
Işığa Geldi Çocuklar
Seha Can Türkiye 2014 2:25
Stairs
Merdivenler
Serdar Çotuk - Buğra Uğur Sofu Türkiye 2014 2:45
Oxygen
Oksijen
Murat Kılıç Türkiye 2014 4:35
Ronald Gottlieb Engin Karabagli ABD, Türkiye 2014 8:48
Tulipa Imge Özbilge Hollanda, Türkiye 2012 3:30
Made in Turkey
Türk Yapımı
Uçman Balaban Türkiye 2014 0:49
Fish Tree
Balık Ağacı
Orhan Umut Gökcek Turkey 2013 2:47
A Brief History of Public Transportation
Toplu Ulaşın
Elif Sevda Demircan Türkiye 2014 2:40
Eye Eye İdil Deniz Karabay Estonya, Türkiye 2013 3:15
Scream Alper Durmaz Türkiye 2013 2:33
The Magnificent Too Efe Karadağlı Türkiye 2014 3:0
Master
Usta
İhsan Ezer Türkiye 2012 2:0
Gentrifier
Muteni
Hakan Keleş Türkiye 2012 4:46
Will Özge Çoşkun Turkey 2013 2:46

Uluslararası Seçki 3

Mimma
La Chair de ma chère
Calvin Antoine Blandin Fransa 2014 12:40
The Kiosk Anete Melece İsviçre 2013 6:55
Ship
Schifffahren
Franka Sachse Almanya 2104 5:30
Patch Gerd Gockell Almanya, İsviçre 2104 3:20
Passer Passer Louis Morton ABD 2013 3:46
BEAUTY Rino Stefano Tagliafierro İtalya 2014 9:49
Feral Daniel Sousa ABD 2012 12:46
Absent Minded
La Testa tra le Nuvole
Roberto Catani İtalya 2913 7:55

Uluslararası Seçki 4

Alfred Jarry & 'Pataphysics Skizz Cyzyk ABD 2013 2:00
IOA Gabriel Möhring İsviçre 2013 2:12
Life With No Tricks
La Vie sans truc
Anne-Laure Daffis and Leo Marchand Fransa 2013 26:0
On Loop
ON LOOP
Christine Hooper İngiltere 2013 5:0
Ex Animo Wojciech Wojtkowski Polonya 2013 6:52
Fight Steven Subotnick ABD 2012 4:0
ephemeral
éphémère
Sophie Haller İsviçre 2013 3:24
Pilots on the Way Home
Lendurid Koduteel
Priit Pärn; Olga Pärn Estonya, Kanada 2014 16:15

Uluslararası Seçki 5

Ascension Thomas Bourdis, Martin de Coudenhove, Colin Laubry, Caroline Domergue, Florian Vecchione Fransa 2013 7:0
Bear Story Gabriel Osorio Şili 2014 10:0
Portrait Donato Sansone İtalya 2014 2:51
NOTHING ELSE BUT WATER
JUSTE DE L'EAU
Carlos De Carvalho France 2014 4:42
rob 'n' ron peter smith Danimarka 2013 3:40
FLY ME TO THE MOON Miklós Felvidéki Macaristan 2013 5:20
Interview Mikkel Okholm Danimarka 2014 5:17
MUTE Job, Joris & Marieke Hollanda 2013 4:22
Foreign Bodies
Corps étranger
Nicolas Brault Kanada 2013 4:12
I Love Hooligans Jan-Dirk Bouw Hollanda 2013 12:26
Tea Time Wilfried Pollan Almanya 2013 7:41

Uluslararası Seçki 6

Anatole's little saucepan
La petite casserole d'Anatole
Eric Montchaud Fransa 2014 5:47
Bath House
Simhall
Niki Lindroth von Bahr İsveç 2014 14:0
Between Times Max Porter & Ru Kuwahata ABD, Hollanda 2014 14:20
Boles Spela Cadez Slovenya 2013 12:20
Canis Marc Riba & Anna Solanas İspanya 2013 16:45
Grace Under Water Anthony Lawrence Avustralya 2014 8:0
Imperium Vacui Linda KELVINK and Massimo OTTONI İtalya 2014 5:0

Şu Animatör Türkler 2

Stop
Durak
Serdar Çotuk - Buğra Uğur Sofu Türkiye 2014 3:00
The Head
Kafa
Koray Sevindi Türkiye 2014 8:40
Little Matryoshka
Kucuk Matruska
Serin Inan ve Tolga Yildiz Türkiye 2014 8:17
Ruya Emrah Bekdikli Türkiye 2012 4:0
WEEPING WILLOW
Salkım Söğüt
Ethem Onur Bilgiç Türkiye 2014 4:36
Story of the long Spoons Denizcan Yuzgul Çek Cumhuriyeti, Türkiye 2014 1:0
Aunty
Teyze
Fulya Tokaoğlu Türkiye 2013 5:44
Big adventure of dreamer
Hayalperestin Büyük Macerası
Hakan Taşkıran Türkiye 2013 1:00
Provocation and the Rui'nation
Tahrik ve Tahrip
Metin Vatansever Türkiye 2012 4:32
The diver who goes to work
İşe giden dalgıç
Tan Cemal Genç Türkiye 2013 0:11
Cargo
Kargo
Şule Sezer Cingöz, Çağla Dikel Türkiye 2014 4:27
Invitation
Davet
Efe Karadağlı Türkiye 2014 2:00
Dunyamali
Dünyamalı
Vahit Sarıtaş Türkiye 2014 10:16
The Twits
Bay ve Bayan Kıl
İrem Nur Terzi Türkiye 2013 3:58

Uluslararası Seçki 7

The Bigger Picture Daisy Jacobs İngiltere 2014 7:0
Strange Wonderful Stephanie Swart ABD 2013 4:19
The Obvious Child Stephen Irwin İngiltere 2013 12:21
Fat & Skinny
Gruby i chudy
Aleksandra Brozyna Polonya 2014 8:41
Lay Bare Paul Bush İngiltere 2012 5:0
Shouk Dotan Moreno İsrail, Kanada 2014 18:10
TARZAN Signe Baumane ABD 2014 3:35
With joy and merriness
Dans la joie et la bonne humeur
jeanne boukraa Belçika 2014 5:52
Impostor
Imposteur
Elie Chapuis Fransa, İsviçre 2013 6:32
Dry Land
Tierra Seca
Ricardo Torres Castro Meksika 2013 6:40

Uluslararası Seçki 8

365 The Brothers McLeod İngiltere 2013 6:56
Hair
Poils
Delphine Hermans Belçika 2013 8:44
Man on the Chair Dahee Jeong Fransa, Güney Kore 2014 6:55
Mythopolis Alexandra Hetmerová Çek Cumhuriyeti 2013 11:34
Northern Starfish
Põhjatäht
Mattias Mälk Estonya 2014 14:13
Small People with Hats Sarina Nihei İngiltere 2014 6:51
The Age of Curious Luca Toth İngiltere 2013 7:40
The Wound
Обида
Anna Budanova Rusya 2013 9:20